Про нас

ХТО МИ

Деякі факти про нас

 

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ФІДЕЯ» було створено у 2011 році з усвідомленням тієї ідеї, що ми хочемо розширити власні горизонти аби запропонувати нашим клієнтам найкращі практики та юридичні рішення.

 

У свій час до складу АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ФІДЕЯ» увійшли фахові адвокати, зокрема, керуючий адвокат Агєєв Олександр, Оксана Іванченко, Андрій Помазанов, Дмитро Сторожук, Олександр Дроздик, Тамара Мазур, Ганна Онищенко, Федір Бендюженко. 

 

Особливістю нашого адвокатського об’єднання стало те, що, віддаючи належне найкращим західним моделям юридичного бізнесу, ми механічно не копіювали традиційну структуру юридичної компанії з презентабельним офісом у центрі міста.

 

Наше об’єднання від самого початку зосередилось на якості та результатах правової допомоги, що ми надаємо, на особливих потребах наших клієнтів та найоптимальніших шляхах їх досягнення.

У 2013-2014 роках адвокати АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ФІДЕЯ» приймали активну участь у захисті прав та інтересів затриманих під час трагічних подій Євромайдану, це були і студенти, і автомайданівці та інші активісти

Зарекомендувавши себе висококваліфікованими юристами, члени АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ФІДЕЯ» у 2014 році отримали честь займати високі та відповідальні посади в органах державної влади.

 

В цей же час керуючий адвокат Олександр Агєєв не полишив адвокатської практики та продовжив її розвиток, орієнтуючись на надання клієнтам якісної правової допомоги та юридичних послуг, які завжди спрямовані на досягнення найефективніших результатів.

 

Принципами, якими керується наша компанія, завжди були і залишаються принципи верховенства права, законності, дотримання прав і свобод людини і громадянина, соціальної відповідальності.

Ми маємо унікальний досвід захисту наших клієнтів у відносинах з ключовими державними органами, оскільки знаємо як працює владна система України (зокрема, судова) зсередини, що дає нам можливість успішно використовувати недоліки такої системи на користь інтересів клієнтів.

У сфері публічного права адвокати АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ФІДЕЯ» не лише консультують, але й успішно відстоюють права клієнтів у сфері податкового та митного права, у сфері застосування законодавства з питань запобігання корупції, державної служби, публічних закупівель тощо. 

Обговоримо співпрацю?

Залиште свої дані - ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Як до Вас звертатися?  
Ваш телефон  
Ваше питання?